Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Виконавці проекту Жана Моне взяли участь у семінарі "PROдоброчесність: інструменти впровадження в діяльність закладу вищої освіти". Семінар відбувся 25 липня 2019 р. у Сумському державному університеті за участю ректора Анатолія Васильєва, професора Варшавського університету, президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тараса Фінікова, представника американського посольства Віри Терновської, члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України, керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ Артема Артюхова.

Відбулася, зокрема, презентація вебсайту «Академічна доброчесність», онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії» (АВТОРИ - професор Тарас Фініков та керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ Артем Артюхов), мета якого -  популяризація принципів та поведінкових моделей на засадах академічної доброчесності. Курс розміщено в тестовому доступі. Цільові групи - студенти всіх освітніх рівнів, аспіранти і докторанти, викладачі, менеджмент університету, всі категорії освітян і науковців, слухачі курсів підвищення кваліфікації, представники будь-яких професій. Відкритий онлайн-курс "Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії" є однією з перших спроб, на думку авторів, комплексно показати, в який спосіб світова академічна спільнота розуміє академічну доброчесність, які механізми і процедури по її втіленню вона розробила, яке міс­це в цьому займають декларації, хартії та кодекси академічної поведінки, яка система відносин між всіма членами освітнього співтовариства здатна забезпечити взаємну повагу, вільний обмін ідеями, професійне та особистісне вдосконалення, ви­ключення будь-яких проявів нечесності та несправедливості.

Директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань представив презентацію доповненої реальності як інструменту популяризації академічної доброчесності в освітній діяльності закладу вищої освіти, а директорка бібліотеки Тетяна Маринич - довідник з академічної доброчесності для студентів. Обговорення семінару триватиме на заняттях з аспірантами  Сумського державного педагогічного університету.