Шаблоны Joomla 3 тут
16 вересня учасники програми Еразмус+ Жан Моне Модуль взяли участь у захисті докторської дисертації громадянина Польщі Даріуша Скальські - адьюнкта   Академії фізичного виховання ім. Анджея Снядецького в Гданську (кафедра спорту і водних видів спорту). Тема дисертації - «Концепції фізкультурної освіти у країнах Європейського Союзу».  Науковим консультантом дисертації є доктор пед. наук, професор Оксана Заболотна, яка відзначається великим досвідом співпраці з науковцями країн Європейського Союзу, є успішною у роботі з Грантами ЄС, зокрема завершила виконання програми Жан Моне Модуль. Опонентами дисертаційної роботи Даріуша Скальські стали провідні українські  науковці, доктори педагоічних наук, професори Кузьмінський Анатолій Іванович, Сущенко Андрій Віталійович та Локшина Олена Ігорівна.