nachodki.ru интернет-магазин

4.11.2019 р. розпочалося викладання навчального курсу "Менеджмент інновацій в освіті" для аспірантів третього року навчання, які  стали учасниками проекту минулого навчального року. Тематика курсу була збагачена матеріалами порівняльно-педагогічного характеру, заснованими на вивченні прогесивного європейського та світового досвіду менеджменту інновацій в освіті. З метою реалізації принципу створення інклюзивного освітнього середовища до участі у викладання курсу в якості гостьових лекторів запрошено членів наукової школи педагогічної компаративістики нашого університету, які захистили свої дисертаційні роботи з відповідної проблематики.  Зокрема, 4.11.2019 р. з лекцією"Технологічні інноваціії в  освіті: ЗВО Європи та України" перед аспірантами виступила кан.пед.наук, ст. викладач СумДУ Красуля А.В., яка має ступінь магістра освітніх технологій університету Тарту (Естонія), блискучий досвід викоритсання сучасних ІТ-технологій в освітньому процесі одного з кращих університетів нашої країни.