Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Протягом тижня (з 4.11.19 по 8.11.19) відбувалися зустрічі учасників проекту - аспірантів з гостьовими лекторами, що є активними членами наукової школи педагогічної компаративістики СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Зокрема, 05.11.2019 відбулась зустріч з канд.пед.наук, доцентом, завідувачем кафедри іноземних мов Сумського національного аграрного університету  Клочковою Тетяною Іванівною, яка ознайомила присутніх з основами менеджменту ризиків у вищій освіті, досвідом кращих університетів Великої Британії щодо укладання портфоліо ризиків та роботи з ризиками.  Ще одним гостьовим лектором цього дня стала доктор педагогічних наук, доцент Бойченко Марина Анатоліївна, предметом виступу якої став менеджмент талантів в сучасній вищій школі. Жваве обговорення проблеми менеджменту талантів стосувалось не тільки освітньої сфери, але й галузей матеріального виробництва, які можуть становити приклад для університетів у збереженні та розвитку талановитих людських ресурсів.