Шаблоны Joomla здесь
06.11.2019 р. учасники проекту взяли участь в обговоренні прпоблем інноваційного мережевого менеджменту. До участі в такому обговоренні запросили члена наукової школи педагогічної компаративістики СумДПУ імені А.С. Макаренка- канд.пед. наук, доцента Чистякову Ірину Анатоліївну. Цікавим аспектом обговорення стли проекти екстраполяції прогресивного зарубіжного досвіду на вітчизняну реальність, зокрема та проблематику, яку досліджують аспіранти -  учасники проекту.
В цей же день аспіранти зустрілися з канд. пед. наук Донченко Вікторією Миколаївною, чий досвід грантрайтингової роботи в університеті підкріплений блисучими власними перемогами у здобутті престижних міжнародних грантів. Зокрема, Вікторія Донченко навчалася в межах програми Еразмус+ в університеті м. Ясси (Румунія), виконувала дослідження в рамках проекту імені Фулбрайта в університеті США (м. Вашингтон). Протягом зустрічі йшлося про специфіку міжнародної діяльності американських та українських університетів., моделі інтернаціоналізації вишів у різних країних.