Статьи и обзоры nachodki.ru
13 грудня 2019 року відбулося засідання  наукової ради університету, на якій широко представлені були члени наукової громади - викладачі, науковці, студенти, адміністрація наукової діяльності. Засідання мало святковий характер, оскільки присвячувалося 95 річниці Університету. На засіданні було представлено доповідь проф. Сбруєвої щодо розвитку школи педагогічної компративістики в СумДПУ імені А.С. Макаренка.
У своїй доповіді проф. А.А. Сбруєва, яка є координатором проекту Еразмус+ Жан Моне модуль, ознайомила присутніх з можливостями участі у грантових програмах Еразмус+, доповіла про хід виконання проекту, який вона очолює. Учасникам засідання було роздано інформаційні матеріали, надіслані Офісом Еразмус+ в Україні з метою популяризації  європознавчих студій, загалом можливостей участі університетської громади в програмах, керованих Еразмус+.