Помилка
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Zanytty_Osmuk_16_18_12_2019 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Шаблоны Joomla 3 тут

16-18 грудня 2019 року на навчальних заняттях викладачів кафедри педагогіки  Осьмук Н.Г., Чернякової Ж.Ю., Чистякової І.А., Бойченко М.А., Кривонос О.Б., Бикової М.М., Проценко І.І. відбулася низка заходів щодо презентації програми  Erasmus+. Заняття доцента кафедри педагогіки, канд.пед.наук.  Н.Г. Осьмук "Відкрий можливості з Erasmus+!" зі студентами 0031 групи Науково-навчального інституту педагогіки і психології представлено у поданому далі фотоальбомі. Доцент кафедри педагогіки Жанна Чернякова, учасниця програми Erasmus + Жан Моне Модуль поінформувала студентів 921 групи Навчально-наукового інституту фізичної культури про можливості участі в грантових програмах Erasmus +. Інформаційні матеріали, надіслані Офісом Erasmus + в Україні для просування європейських студій, було надано студентам.

{gallery}/Zanytty_Osmuk_16_18_12_2019{/gallery}