Шаблоны Joomla здесь

27.02.2020. У межах викладання навчального курсу CompHEd відбулося лекційне заняття на тему "Інноваційні підходи до менеджменту вищої освіти в сучасному світі". Предметом розгляду стали такі питання:

1. Інноваційний менеджмент у вищій освіті як наукова проблема.

2. Автономізація менедженту  вищої школи у ЄПВО. Проект ATHENA. Результати для України.

3. Ризик-менеджмент у сучасній вищій освіті: Аналіз британського досвіду, рекомендації для вітчизняної системи вищої освіти.

4. Менеджмент міжнародної діяльності університету: американський досвід. Рекомендації для вітчизняної системи вищої освіти.

5. Фандрейзинг як інноваційний підхід до менеджменту вищої школи: американський досвід. Рекомендації для вітчизняної системи вищої освіти.

Предметом дискусії став порівняльний аналіз підходів до автономізації діяльності університету в Україні та у ЄПВО.