^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

Помилка
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2020/Navchalni_kursi/comp-hed/seminar_1_CompHEd_2020 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

4.03.2020 відбулося перше семінарське заняття з курсу CompHEd. Тема заняття: "ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В ЄС ТА В УКРАЇНІ: ТЕНДЕНЦІЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ"

Метою заняття є  структурно-логічний аналіз політики ЄС у сфері вищої освіти, виявлення концептуальних, змістових та організаційних засад освітніх інновацій в сучасній вищій школі у європейському та національному контекстах. Крім теоретичних питань для обговорення в групі аспіранитам було запропоновано виконати мікродослідження, безпосередньо повязане з темою їх дисертаційної роботи, що стовувалося організаційно-педагогічних засад інновацій в діяльності закладів освіти, які є предметом їх дослідження. Мікродослідження передбачало здійснення  порівняльного аналізу вітчизняного та європейського досвіду.

{gallery}/2020/Navchalni_kursi/comp-hed/seminar_1_CompHEd_2020{/gallery}