Шаблоны Joomla здесь
 23 квітня розпочалась робота VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН".  Заявки на участь у конференції подали близько 300 науковців, викладачів вищої школи, докторантів, аспірантів, студентів, працівників системи післядипломної та позашкільної освіти. Серед учасників - представники закладів освіти з 10 країн Європи та світу.
Безпосередніми організаторами конференції стали кафедра педагогіки, кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Співорганізаторами конференції є Відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та Відділ  зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
Оскільки Конференція відбувається в рамках виконання Проєкту Жан Моне Модуль, фінансову підтримку публікації матеріалів здійснює Програма Еразмус+.

У пленарному засіданні конференції взав участь представник Національного Офісу Еразмус+ в Україні пан Петро Крайнік.
В умовах карантину конференція відбувається, згідно з розпорядженням по університету,  в форматі он-лайн ZOOM-конференції.