Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
29.04.2020 відбулися завершальні заняття з навчального курсу Порівняльна педагогіка вищої школи: національний, європейчький та глобальний контексти" у форму он-лайн (zoom-конференція) круглого столу.
Для проведення круглого столу були запрошені аспіранти, наукові керівники, члени кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка.
Проблематика круглого столу передбачала порівняння систем вищої освіти європейських країн та України.Аспірантам було запропоновано презентувати доповіді, максимально повязані з тематикою їх дисертаційних досліджень.
Учасниками круглого столу було поставлено широке коло запитань, що дозволило виявити додаткові аспекти досліджуваних аспірантами процесів, актуалізувати та поглибити подальший науковий пошук.
Усі члени круглого столу висловили переконання у корисності подібних заходів для розвитку професійних компетентностей молодих науковців.