Помилка
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2020/Navchalni_kursi/ACR/23_05_seminar_8 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
nachodki.ru интернет-магазин

23 травня 2020 року відбувся семінар 8 «Забезпечення якості академічної культури: європейський, національний та інституційний виміри». (2 год.)

Аспіранти взяли участь у круглому столі: питання культури якості в університеті як проблему розвитку ЄПВО, університетські рейтинги як інструмент контролю якості академічної культури, проблеми забезпечення якості академічної культури в країнах ЄС та в Україні.

У межах семінару відбувся круглий стіл, на якому аспіранти презентували  теми наукового дослідження.

Питання для виступів та загальної дискусії

- інновації у докторській підготовці з освітніх/педагогічних наук: український, європейський та світовий досвід;  академічна культура й етика у вищій освіті: європейський, національний виміри; актуальні проблеми досліджень у галузі професійної освіти.

{gallery}/2020/Navchalni_kursi/ACR/23_05_seminar_8{/gallery}