Помилка
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2020/Navchalni_kursi/KNN/4_06_2020_zanyttty_doc_sem_KNN_2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Шаблоны Joomla 3 тут

4 червня 2020 року відбулось заняття докторського семінару «Культура наукового наставництва» для аспірантів напряму підготовки 01 Освіта /Педагогіка. «Наукове  наставництво у реформуванні української освіти на засадах європейськості». ТЕМА розрахована на 4 години.

На занятті було з'ясовано такі питання теми: наставництво - один з компонентів неперервного професійного розвитку (continuous professional development – cpd);  культура наставництва в українському та європейському університеті; практика наукового наставництва для ефективної наукової діяльності та викладання: європейський, національний та інституційний виміри.

Підготовка до заняття враховувала участь аспірантів в онлайн-засіданні відділу змісту і технології педагогічної освіти та відділу теорії і практики педагогічної освіти "Тенденції розвитку педагогічної освіти в Україні" у рамках  науково-пратичної конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України   "Тенденції розвитку освіти дорослих в Україні та зарубіжжі" (Детальніше про захід за покликанням http://ipood.com.ua/novini/tendenc-rozvitku-pedagogchno-osvti-v-ukran/; у міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Забезпечення якості вищої освіти у країнах Європейського Союзу» (15.04.2020 р., Київський університет імені Бориса Грінченка за підсумками реалізації Модулю «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського Союзу» програми «Еразмус+: Жан Моне». Запис конференції можна переглянути за посиланням https://youtu.be/araMzQ_las4.

{gallery}/2020/Navchalni_kursi/KNN/4_06_2020_zanyttty_doc_sem_KNN_2{/gallery}