Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

26 червня  2020 р. професори Сбруєва А.А. та Семеног О.М. узяли участь у Міжнародній науковій конференції «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження»/ ‘Implementation of European Standards into Ukrainian Educational Research

Захід проводився в рамках проєкту Української асоціації дослідників освіти Ukrainian Educational Research Association. “Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні ” (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA), що співфінансується Програмою Erasmus+ Європейського Союзу

Модератори: Світлана Щудло – президент Української асоціації дослідників освіти, доктор соціологічних наук, професор, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка ; Oksana Zabolotna – віце-президент Української асоціації дослідників освіти, доктор педагогічних наук, професор, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Інститут педагогіки НАПН України.

На пленарному засіданні виступили Джо О’Хара – президент Європейської асоціації дослідників освіти, професор, Дублінський міський університет (Dublin City University), Ірландія; Петро Крайнік – представник Національного Erasmus+ офісу в Україні, координатор напряму Jean Monnet; Sergiy Kurbatov, радник президії Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, головний науковий співробітник відділу інтернаціоналізації вищої освіти, Інститут вищої освіти НАПН України.

Пролунали важливі доповіді:

БАГАТОВИМІРНІСТЬ ЯК ДОСЛІДНИЦЬКА ФІЛОСОФІЯ СУЧАСНИХ НАУКОВИХ РОЗВІДОК З ОСВІТНЬОЇ КОМПАРАТИВІСТИКИ

Олена Локшина, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, член УАДО

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЛЯ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ В УКРАЇНІ

Vladimir Bakhrushin, доктор фізико-математичних наук, професор, Національний університет «Запорізька політехніка», член-правління УАДО

РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ-ЧЛЕНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТИ (DEVELOPING THE CAPACITY OF EERA'S EMERGING RESEARCHERS)

Санея Кереші (Saneeya Qureshi), очільник секції молодих науковців у Європейській асоціації дослідників освіти, очільник відділу розвитку і культури дослідників в університеті Ліверпуля, Об’єднане Королівство Великобританії

Аліна Сбруєва, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, представила Проєкт «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» (Модуль Жана Монне)

Проф. Семеног О.М.  працювала у дискусійні групі «Потенціал освітніх досліджень для розвитку освіти в Україні», представила доробок науково-дослідної лабораторії «Академічна культура дослідника».