Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження», м. Одеса, 25 червня 2020 року, зібрала фахівців Польщі й України.

Доповіді учасників були присвячені аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм.

Відзначимо прекрасних господарів - Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, співорганізаторів: МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики»,
Факультет Artes Liberales Варшавського університету, Громадська організація «Інноваційний університет».

Ми подали до конференції таку тему виступу "Міждисциплінарний підхід у підготовці майбутніх магістрів за освітньою програмою Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)". Виступ підготовлено у межах проєкту «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» (Модуль Жана Моне).