^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

Бесплатные шаблоны Joomla
7 листопада в Університеті відбувся захист дисертації учасниці проєкту Нефедченко Оксани Іллівни на тему "Розвиток технологій евристичної освіти в українській вищій педагогічній школі (кінець XX – початок XXI століття)".
Оскільки в регіоні та в університеті запроваджено карантин, пов'язаний із пандемією короновірусу, частина членів спеціалізованої вченої ради були присутні на засіданні он-лайн на платформі ZOOM.
У обговоренні дисертації було підкреслено, що тема дослідження дуже тісно пов'язана з проблематикою наукової школи керівника роботи проф. Лазарєва М.О. та сферою діяльності самої аспірантки, яка є викладачем вищої школи. О.І.Нефедченко активно застосовує у своїй професійній діяльності широкий спектр педагогічних технологій, які було системно схарактеризовано у дисертаційній роботі. Опоненти дослідження, зокрема докт.пед.наук, професор, професор Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди  Попова О.В., підкреслили величезний потенціал використання технологій евристичної освіти в українській вищій педагогічній школі.