Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

26 квітня 2021 р. на засідання вченої ради університету відбулась подія, яку ми вважаємо одним із індикаторів успішного виконання проєкту – вручення диплома про здобуття наукового ступеня доктора філософії учасниці проєкту Левенок Інні Сергіївні. Тема дисертаційної роботи «Формування українськомовної професійної компетентності іноземних студентів медичних спеціальностей закладів вищої освіти». Інна Сергіївна Левенок працює в одному із кращих закладів вищої освіти нашої країни – Сумському державному університеті, який є важливим стейкхолдером докторських програм СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Науковим керівником роботи є член команди проєкту Семеног О.М., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури, учасник Doctoral_House_in_Education, що є одним з інформаційних ресурсів проєкту.

Далі подано фотогалерею події.