^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

Помилка
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /konf_Semenog_24_25_10_2019 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Здесь нашел интересный обзор
29.04.2020 відбулися завершальні заняття з навчального курсу Порівняльна педагогіка вищої школи: національний, європейчький та глобальний контексти" у форму он-лайн (zoom-конференція) круглого столу.
Для проведення круглого столу були запрошені аспіранти, наукові керівники, члени кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка.
Проблематика круглого столу передбачала порівняння систем вищої освіти європейських країн та України.Аспірантам було запропоновано презентувати доповіді, максимально повязані з тематикою їх дисертаційних досліджень.
Учасниками круглого столу було поставлено широке коло запитань, що дозволило виявити додаткові аспекти досліджуваних аспірантами процесів, актуалізувати та поглибити подальший науковий пошук.
Усі члени круглого столу висловили переконання у корисності подібних заходів для розвитку професійних компетентностей молодих науковців.

 

 

24-25 жовтня 2019 року в межах ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника» було проведено круглий стіл «Академічна культура вчителя-дослідника в об'єктиві Нової української школи» (кер. – проф. Семеног О.М.), на якому було презентовано завдання та досягнення програми Жан Моне Модуль «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» (кер. – проф. Сбруєва А.А.)

На засіданні круглого столу обговорювали питання специфіки академічної культури у світі, в Європейському регіоні, в Україні, що пов’язано із процесами глобалізації, інтернаціоналізації, фундаменталізації, інформатизації, крос-культурності, інновацій; підготовки науково-методичної публікації як засобу сертифікації вчителя-дослідника, академічного письма і академічної комунікації на засадах академічної доброчесності; культури науково-педагогічного наставництва, формування специфічних якостей і європейських цінностей наставництва.

Програма круглого столу

{gallery}/konf_Semenog_24_25_10_2019{/gallery}