Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Забезпечення якості вищої освіти у країнах Європейського Союзу», 15 квітня 2020 року (2)

15 квітня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Забезпечення якості вищої освіти у країнах Європейського Союзу».

Конференція підсумувала реалізацію Модуля «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення:рух України до Європейського Союзу» програми «Еразмус+: Жан Моне» (коорд.: Світлана Сисоєва, академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України).

Конференція проводилась у системі онлайн-вебінарів і веб-конференцій Cisco Webex Meetings (https://youtu.be/araMzQ_las4), у вебсервісі Blogger (https://zyavoes.blogspot.com/).

Учасники авторитетного заходу грунтовно обговорювали проблеми розвитку вищої освіти в Україні в контексті євроінтеграційних тенденцій, специфіку зовнішньої та внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти у країнах ЄС та в Україні.

Серед учасників – С.Сисоєва, Н.Батечко, О.Локшина, І. Соколова – Україна; С.Пападопулу (Яннінський університет, Республіка Греція), І,Пападопулос (Європейський університет Кіпру), Г. Паппас (Відкритий університет Греції), М.Урлінська-Беренс (Єзуїтський університет Ігнатіанум у Кракові).

До конференції й отримали величезне наукове задоволоення долучилася   науковці Сумського ДПУ імені А.С.Макаренка. У нашому закладі виконується проєкт Еразмус+ Жан Моне за модулем «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів».

Глибоко вдячні шановній Світлані Олександрівні Сисоєвій, Олені Проценко, усім колегам, за високий рівень організації і проведення важливого наукового заходу.

17 квітня 2020 року обговоримо ці питання на заняттях із аспірантами і магістрантами.