Семінарське заняття №7 з курсу "Академічна культура дослідника" (2)

22 травня  2020 року відбувся семінар 7 «Інноваційні підходи до управління науковими проектами». Розглядали такі  питання: менеджмент розвитку університету; менеджмент академічних, освітніх проектів; фандрейзингова діяльність університету; управління ризиками в наукових проєтах. Окреслено проєкти СумДПУ імені А.С.Макаренка, зокрема   науково-дослідної лабораторії «Академічна культура дослідника в освітньому просторі» та  ресурсного центру професійного розвитку вчителя української мови і літератури, актуальність діяльності яких зумовлена соціальним замовленням щодо підготовки вчителів/фахівців у контексті європейського професіоналізму і збереження кращих ментальних українських характеристик, потребами організувати компетентнісне навчання, забезпечувати більш ефективну комунікативну взаємодію «Університет – школа».