1 червня 2020 року для аспірантів напряму підготовки 01 Освіта /Педагогіка розпочались заняття докторського семінару «Культура наукового наставництва». На сайті проєкту (див. сторінка  Навчальні курси) оприлюднено розклад занять та  методичні  матеріали для занять (воркшопів). Перше заняття присвячено темі «Феноменологія наукового наставництва: ґенеза і сучасність європейського та національного досвіду».

На занятті було окреслено сутність, види, функції наставництва, здійснено ретроспективний аналіз витоків наукового наставництва (академічного менторства), окреслено сутність наставництва в науці і освіті, цінності інституту наставництва, критерії наукового наставництва.

Готуючись до занять докторського семінару, 14-17  травня 2020 року аспіранти в межах заходів до Днів науки в СумДПУ імені А.С.Макаренка виконували проєкт  «Мій науковий наставник».

https://www.facebook.com/groups/1204591119886308/?ref=bookmarks

Брали участь у вебінарах « SAIUP на дивані»,  Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP, що упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти ("Академічна доброчесність: від теорії до практики" (Віктор Дроздов, начальник навчально-методичного відділу, доцент кафедри української і всесвітньої історії та культури Ізмаїльського державного гуманітарного університету). https://saiup.org.ua/novyny/materialy-vebinaru-akademichna-dobrochesnist-vid-teoriyi-do-praktyky/ та ін.).

FaLang translation system by Faboba