^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

25-26 квітня 2019 р. в Університеті відбулися пленарне та секційні засідання III Міжнародної науково-практичної конференції для студентів та молодих учених «Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи». Конференцію присвячено 95-тій річниці Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та 30-тій  річниці  Програм  імені Жана  Моне.

Найважливіші проблеми, що обговорювалися на конференції: Програми Жана  Моне у розбудові  українського  університету; європейська інтеграція у сфері вищої освіти: досвід, сучасні реалії та перспективи розвитку; особливості особистісної реалізації сучасного студентства; специфіка взаємодії системи: адміністрація університету – студентське самоврядування – педагогічний колектив; взаємозвʼязок соціальної та академічної мобільності; технології формування іміджу університету: аналіз зарубіжного та вітчизняного досвіду; політичний та громадянський активізм сучасної молоді.

Детальніше...

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ», присвяченій  95-річчю Сумського державного педагогічного університету та 30-ти річчю Програм  Жана  Моне яка відбудеться 25–26 квітня 2019 року,  на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Інформаційний лист

Програма конференції