Здесь нашел интересный обзор

Секційне засідання конфренеції

Презентації:

Аліна Сбруєва, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, керівник проєкту «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів»  Еразмус+ Жан Моне Модуль.

Олена Семеног, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, співвиконавець проєкту «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів»  Еразмус+ Жан Моне Модуль.

Тетяна Шарова, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української і зарубіжної літератури, Мелітопольського державного педагогічного  університету імені Богдана Хмельницького

Громова

Загальний виступ доброчесність