^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Шановні учасники програми Жан Моне Модуль а також всі члени академічної громади Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка!

Запрошуємо Вас до участі у роботі круглого столу, що проводиться в рамках навчального курсу  «Академічна культура дослідника: європейський та національний досвід»

  Засідання Круглого столу відбудеться о 14:30 23 травня 2019 року

в ауд. 335

Програма круглого столу «Забезпечення якості академічної культури: європейський, національний та інституційний виміри»

Мета заходу: обмін інформацією /педагогічним досвідом в аспекті формування академічної культури дослідника в освітньому просторі; популяризація результатів наукових досліджень; заохочення молоді до виконання наукових досліджень на засадах академічної доброчесності, сприяння щодо упровадження стандартів академічного письма та публікаційної етики.

 

Детальніше...

Круглий стіл відбувся 21 березня 2019 року у  Сумському національному аграрному університеті. Учасники наради: представники Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Українського державного центру міжнародної освіти, Ради молодих вчених при МОН України, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, представники українських ЗВО - учасники різних фаз польсько-українського проекту «Інноваційний університет та лідерство». Модератор заходу: президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор Варшавського університету Т.В. Фініков.

 

Детальніше...

17.12.2018 року відбувся круглий стіл на тему "Европейський вимір дослідження проблем  у галузі теорії освіти: методологія, контексти, змістові та процесуальні засади,  джерельна база". На засіданні круглого столу учасниками (аспірантами, викладачами) були обговорені повідомлення, у яких було здійснено продуктивну спробу порівняльного аналізу досліджуваного у дисертаційних роботах феномену у європейському, національному та локальному вимірах. Було обговорено проблеми актуальності запровадження європейських стандартів якості у докторську підготовку науковців в Україні.

20.11.2018 року згідно з програмою Модуля відбувся круглий стіл на тему " Наближення до ЄС через високі стандарти в галузі освіти та наукових досліджень" («Approaching the EU through high standards in education and scientific researches»), що став завершальним заходом викладання предмета "Академічне письмо". Учасникам було запропоновано для обговорення низку питань, що стосувалися набутих молодими науковцями навичок академічного письма, дослідницьких компетентностей, розуміння поняття наукової доброчесності, європейських норм та стандартів підготовки, презентації та публікації наукових досліджень. У роботі круглого столу взяли аспіранти, викладачі, представники наукової громади університету.
 
Відеодайджест: 
 

 The postgraduate students are presenting their scientific research on their topic of specialty. Besides they are making scientific reports on the topic of their research and discussing the most burning questions of their dissertations. The discussion is exciting and delightful. The postgraduate students are so enthusiastic!

The postgraduate students are sharing their impressions about the course « Academic Writing» .They are speaking about the formed competences, the achieved skills, practical skills, their expectations in the course.

 

26 жовтня 2018 року у межах ІІ Всеукраїнської  науково-практичної конференції «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника» для вчителів міста Суми і Сумської області відбулись презентація модуля «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» (кер. – проф.. Сбруєва А.А.) та круглий стіл «Академічна культура вчителя-дослідника в об'єктиві Нової української школи» (кер. – проф. Семеног О.М.)

Програма круглого столу

Детальніше...