^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

Статьи и обзоры nachodki.ru

15-17 квітня 2019 року в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулася XХ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої освіти: теоретико-методологічні та прикладні аспекти».   Участь у професорській годині, пленарній та секційних заходах конференції узяли проф. Семеног О.М., аспірантка Пономаренко Н.П.

15 квітня 2019 року для студентів і викладачів коледжу, керівників наукових об’єднань, курсових, дипломних і бакалаврських робіт (відповід. Слободянюк Л.М.)  Семеног О. М., д. пед. н., професор, завідувач кафедри української мови і літератури, Пономаренко Н.П., аспірантка кафедри української мови і літератури провели науково-методичний семінар «Формування основ академічної культури дослідника у вимірах педагогічної взаємодії».

  

Презентація виступу

Детальніше...

19 грудня 2018 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулося засідання секції  ІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «КОМПАРАТИВІСТИКА В ПЕДАГОГІЧНІЙ ОСВІТІ  І ОСВІТІ ДОРОСЛИХ», організаторами якого виступили Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих, імені Івана Зязюна НАПН України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка за співфінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу.

В Університеті працювала секція «Європеїзація докторської підготовки в галузі теорії освіти: досвід реалізації проектів Жан Моне Модуль в Інституті педагогіки НАПН України та Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка». У роботі  секції взяли участь команди науковців, що реалізують проекти Жан Моне Модуль в Україні. На семінарі відбувся обмін думками щодо актуальних проблем докторської підготовки в галузі теорії освіти в Україні, необхідності запровадження європейських стандартів у докторську підготовку у галузі теорії освіти.

Програма семінару

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ Всеукраїнському

науково-практичному семінарі на тему

«Компаративістика в педагогічній освіті і освіті дорослих»,

який відбудеться 19 грудня 2018 р. у м. Суми

Інформаційний лист