^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Проект Еразмус+ Жан Моне Модуль

"Європеїзація докторських програм у галузі освіти"

Europeanization of Doctoral Studies of Education

№ 600071-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Jean Monnet Project EURDOCS 2018-2021

Get Adobe Flash player

Please, choose a language

4 квітня 2020 року

Вебінар "Мистецтво академічного письма: практичні поради" , Наталя Шліхта, PhD, очільниця кафедри історії Національного університету "Києво-Могилянська академія", радниця Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP, співавторка методичних рекомендацій та програми курсу "Основи академічного письма", матеріалів про викладання академічної доброчесності для школярів.

Разом з аспірантами СумДПУ імені А.С.Макаренка беремо участь у важливому вебінарі

6 квітня 2020 року

У межах самостійної роботи з курсів "Наукова українська мова" та "Академічна культура дослідника" аспіранти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка взяли участь у вебінарі «Заповнення профілів науковців у ORCID та Publons».

ПРОФІЛІ RESEARCHERID І PUBLONS. ІДЕНТИФІКАТОР ЦИФРОВОГО ОБ'ЄКТА DOI (DIGITAL OBJECT IDENTIFIER). ІНДЕКС ХІРША (H-ІНДЕКС). ЯК ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕРЕЛІК УСТАНОВ, В ЯКИХ ПРАЦЮВАВ АВТОР? – про це і не тільки розповідали на вебінарі. Проводила – Катерина Годлевська, кандидат педагогічних наук, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України. Брали участь у вебінарі і викладачі кафедри української мови і літератури. Глибоко вдячні за прекрасну роботу. (Кирилу Котуну і команді).