Интернет-магазин nachodki.ru

11 грудня 2020 р. у форматі ZOOM-конференції відбувся методологічний семінар кафедри педагогіки на тему «ТРАНСФОРМАЦІЯ МІСІЇ  УНІВЕРСИТЕТУ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ» (TRANSFORMATION OF THE UNIVERSITY MISSION IN THE CONTEXT OF GLOBAL CHALLENGES), присвячений 96-й річниці Сумського державного педагогічного Університету імені А.С. Макаренка та 90-й річниці кафедри педагогіки.

На семінарі відбулося обговорення широкого кола педагогічних проблем, що актуалізуються в умовах сучасних глобальних викликів; було презентовано створену у соціальній мережі Facebook групу суб᾿єктів-стейкхолдерів програми Освітні-педагогічні науки “Doctoral House in Education”. Предметом активної дискусії став презентований викладачами інноваційний досвід викладання педагогічних дисциплін в умовах дистанційного навчання. В межах семінару відбулась презентація матеріалів та результатів докторських досліджень аспірантів кафедри.

У семінарі взяла участь директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка,  кандидат педагогічних наук, професор Кондратюк Світлана Миколаївна.

Додано програму методологічного семінару, презентації доповідей та фотозвіт.

Програма

Презентації учасників семінару: