Лекція №2 з курсу «Академічна культура дослідника: європейський та національний досвід» (2)

9 лютого 2021 року для аспірантів напряму підготовки 01 Освіта /Педагогіка ВІДБУЛАСЬ лекція №2 з курсу «Академічна культура дослідника: європейський та національний досвід».

Для розкриття питань лекції «Історичні витоки формування академічної культури дослідника: глобальний, європейський та національний контексти» /  Historical origins of the formation of the researcher's academic culture: global, EU and national contexts запросили Сбруєву Аліну Анатоліївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувачку кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету  імені А.С.Макаренка.

Викликали фаховий інтерес такі питання: історичні витоки формування академічної культури у вищій  освіті в Європі, Україні, у світі; моделі класичного університету та академічна культура університету; посткласичний університет та академічна культура; європейські стандарти академічної культури. Заняття завершила дискусія з питань європейських стандартів академічної культури дослідника.