Лекціїйне заняття навчального курсу Порівняльна педагогіка вищої школи до теми 3(2)

19 лютого 2021 р. згідно з розкладом  відбулося третє лекціїйне заняття навчального курсу Порівняльна педагогіка вищої школи. Тема занять :

Суспільно-політичні, соціально-економічні, культурні та освітні чинники розвитку вищої освіти в суспільстві знань.

Питання лекції:

1.    Політична та економічна глобалізація як чинник розвитку вищої освіти у світі, в ЄС та в Україні.

2.    Європеїзація як чинник розвитку вищої освіти в Україні.

3.    Інтернаціоналізація вищої освіти у світі, в ЄС та в Україні.

4.    Масифікація вищої освіти у світі, в ЄС та в Україні.

5.   Диверсифікація та університизація вищої освіти світі, в ЄС та в Україні.

Предметом обговорення стали проблеми, що є гостро актуальними для розвитку вищої освіти у світі, європейському регіоні, в Україні. Важливим стало застосування методу наукової екстраполяції для досягнення розуміння особливостей здійснення розглядуваних процесів у житті конкретного університету, викладача,  студента. Лекційне заняття відбувалося в форматі он-лайн. Фото-фрагменти лекції представлено у фото-галереї.