Лекційні заняття навчального курсу CompHEd (2)

26 лютого продовжилися лекційні заняття з курсу CompHEd. Лекції відбувались у форматі ZOOM-конференції. Було розглянуто такі теми:

Тема 6. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ (ЗЯВО): ЄВРОПЕЙСЬКИЙ, НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА ІНСТИТУЦІЙНИЙ ВИМІРИ

Питання

1. Ключові поняття теми.

2. Етапи розвитку політики ЄС у сфері ЗЯВО.

3. Стандарти і рекомендації щодо забезпечення якості в

Європейському просторі вищої освіти.

4. Тенденції розвитку політики ЄС у сфері ЗЯВО.

Предметом дискусії на лекції стали такі питання:

• Відповідність порядку процедур ЗЯВО в Україні

європейським Стандартам та рекомендаціям.

2. Тенденції розвитку політики ЄС у сфері ЗЯВО, представлені  у тексті лекції.

3. Тенденцій розвитку освітньої політики української держави у сфері ЗЯВО. Відповідність або невідповідність такої політики європейським тенденціям.

Тема 7. ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДОМЕНЕДЖМЕНТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ

Питання:

1. Інноваційний менеджмент вищої освіти як наукова проблема.

2. Автономізація менедженту вищої школи у ЄПВО. Проект ATHENA Результати для України.

3. Ризик-менеджмент у сучасній вищій освіті: Аналіз британського досвіду, рекомендації для вітчизняної системи вищої освіти

4. Менеджмент міжнародної діяльності університету: американський досвід. Рекомендації для вітчизняної системи вищої освіти.

5. Фандрейзинг як інноваційний підхід до менеджменту вищої школи: американський досвід. Рекомендації для вітчизняної системи вищої

освіти.

Предметом дискусії на лекції стали такі питання:

• Актуальність розвитку ризик-менеджмент у сучасній вищій освіті в цілому, та у Вашому університеті зокрема.
    • Аспекти діяльності Вашого університету що потенційно можуть становити, на Вашу думку, ризик для його функціонування?
    • Заходи щодо зменшення ризиків діяльності Вашого університету.

There are no images in the gallery.