Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
  • Чернякова Жанна Юріївна ‒ кандидат педагогічних наук, доцент Сумського державного університету імені Макаренка, з більш ніж 25-річним досвідом викладання у ЗВО і 14-річним досвідом наукових досліджень. Член Українського науково-дослідного центру порівняльних педагогічних досліджень; член наукової школи в галузі порівняльного навчання протягом 8 років. Має досвід участі у національних дослідницьких проектах, зокрема у проекті МОН «Теорії та технології інноваційного розвитку освіти: глобальний та регіональний контексти» (2013-2015 роки); брала участь у більш ніж 30 міжнародних заходах (семінарах, конференціях, форумах, майстер класах тощо), координатор річних міжнародних наукових конференцій на інституційному рівні. Автор понад 100 наукових праць, підручників та навчальних посібників для студентів бакалаврів та магістрів.

ZHANNA CHERNYAKOVA

.