21 квітня відбулися секційні засідання конференції. Учасники проєкту взяли участь у дискусії,організованій в контексті роботи Докторського дому з підготовки аспірантів за спеціальністю 011 – Освітні, педагогічні науки. З доповідями на секційному засіданні виступили доктор педагогічних наук, професор Бойченко М.А.; кандидати педагогічних наук, доценти Осьмук Н.Г., Волошко Г.В., Бикова М.М., Проценко І.І., Кривонос О.Б., Коваленко Н.В., Чистякова І.А; аспіранти кафедри педагогіки Трохименко А.Б. та Авраменко В.В.
В центрі уваги доповідачів була проблема розробки й запровадження інноваційних форм та методів навчальної діяльності в умовах диджиталізація освітнього простору.
Доктором педагогічних наук, професором Семеног О.М. було проведено майстер клас «Наукова мовна культура дослідника».
Далі подано презентації учасників засідання та фотогалерею секційного засідання конференції.