Please, choose a language

  Пленарні та секційні засідання VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН"

  23-24 квітня вібувались пленарні та секційні засідання VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН".Конференція проводиться в рамках виконання проєкту Жан Моне Модуль (https://jmm.sspu.edu.ua/).  Захід присвячено 90-ряччю кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка  - здесь поставить титульній лист - в презентаци конференции
  23 квітня розпочалась робота VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН".  Заявки на участь у конференції подали близько 300 науковців, викладачів вищої школи, докторантів, аспірантів, студентів, працівників системи післядипломної та позашкільної освіти. Серед учасників - представники закладів освіти з 10 країн Європи та світу.
  Безпосередніми організаторами конференції стали кафедра  педагогіки,  кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка.
  Співорганізаторами конференції є Відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та Відділ  зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
  Оскільки Конференція відбувається в рамках виконання Проєкту Жан Моне Модуль, фінансову підтримку публікації матеріалів здійснює Програма Еразмус+.
  У пленарному засіданні конференції взав участь представник Національного Офісу Еразмус+ в Україні пан Петро Крайнік.
  З вітаннями та побажаннями успіху  у роботі конференції виступили перший проректор СумДПУ імені А.С.Макаренка проф. Пшенична Л.В. та проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шейко В.І.
  З доповідями у перший день конференції виступили докт.пед.наук,с.н.с. Авшенюк Н.М.,  докт.пед.наук, проф. Заболотна О.А.,  докт.пед.наук , проф., член.кор. НАПН України Локшина О.І., докт.пед.наук, проф. Антонова О.Є., канд.пед.наук , проф. Кондратюк С.М.,  докт.пед.наук , проф. Огієнко О.І.,   докт.пед.наук , проф.Сбруєва А.А.,  докт.пед.наук, проф. Ніколаї Г.Ю., докт.пед.наук, проф. Семеног О.М., канд.пед.наук, доц. Куліченко А.К.,
  В умовах карантину конференція відбувається, згідно з розпорядженням по університету,  в форматі он-лайн ZOOM-конференції.
   
  24.042020 було продовжено роботу VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН".
  На секційному засіданні виступили учасники проекту Жан Моне Модуль - аспіранти спеціальності "Освітні, педагогічні науки" (В.Авраменко, В.Бойченко, Н. Коханова, М.Лаврик, М.Степанець,О.Карпусь, Ю.Шульга, А.Трофименко )  та викладачі кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка (М.Бойченко, М.Бикова, Д.Будянський, І.Проценко, Ж.Чернякова, О.Кривонос, І.Чистякова, Н.Коваленко).
  До участі у засіданні секції було залучено всіх аспірантів педагогічних спеціальностей Університету.
  Докт. пед.наук, професором Семеног О.М. було проведено майстер клас  з академічної культури, у якому було проаналізовано виступи, що прозвучали на засіданні.
  Конференціядозволила об'єднати зусилля широкого кола фахівців у розгляді й обговоренні актуальних проблем докторської підготовки, стала вагомим внеском у розвиток професійних умінь молодих науковців.

  Please publish modules in offcanvas position.