Семінарське заняття 8 до курсу "Академічна культура дослідника"

20 травня 2021 року відбувся семінар 8 «Забезпечення якості академічної культури: європейський, національний та інституційний виміри». (2 год.)

Аспіранти взяли участь в обговоренні таких питань: питання культури якості в університеті як проблему розвитку ЄПВО, університетські рейтинги як інструмент контролю якості академічної культури, проблеми забезпечення якості академічної культури в країнах ЄС та в Україні.

У межах семінару відбувся круглий стіл, на якому аспіранти презентували  теми свого наукового дослідження або, користуючись ресурсами спеціалізованої вченої ради К 55.053.03 у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка https://sspu.edu.ua/spetsializovana-vchena-rada-k-5505303, могли проаналізувати, які інноваційні технології у професійній освіті використовують дослідники в дисертаціях, дотичних до проблем Вашого дослідження.

Питання для виступів та загальної дискусії на засідання круглого столу

- інновації у докторській підготовці з освітніх/педагогічних наук: український, європейський та світовий досвід;

академічна культура й етика у вищій освіті: європейський, національний виміри;

актуальні проблеми досліджень у галузі професійної освіти.