Науковий семінар аспірантки кафедри педагогіки Н.Ю.  Коханової  (2)

17 березня в рамках Докторського семінару «Моніторинг якості дослідження» за програмою проєкту відбувся науковий семінар аспірантки кафедри педагогіки Н.Ю.  Коханової  (науковий керівник - канд.пед.наук, доцент  О.В. Шаповалова). Семінар пройшов у змішаному форматі.

Тема дисертаційної роботи  Н.Ю.  Коханової – «Організаційно-педагогічні засади навчання англійської мови учнів  початкової школи Польщі»

Мета наукової розвідки ‒ з’ясувати організаційно-педагогічні засади навчання англійської мови учнів початкової школи Польщі для обґрунтування перспектив використання інноваційного потенціалу досліджуваного процесу в початкової іншомовній освіті України.

Наукова новизна дослідження полягає в тому, що в ньому вперше цілісно з᾿ясовано організаційно-педагогічні засади навчання англійської мови учнів початкової школи Польщі, зокрема: схарактеризовано стан розробленості проблеми з виокремленням логічно організованої сукупності  аспектів розгляду;  висвітлено ґенезу організації навчання англійської мови учнів у початкових школи Польщі з визначенням етапів; окреслено нормативні, організаційні, методичні засади навчання англійської мови учнів початкової школи Польщі;  визначено можливості використання прогресивного польського досвіду в аспекті досліджуваної проблеми в Україні на державному, інституційному та особистісному рівнях.

В обговоренні результатів дисертаційної роботи взяли участь  учасники проєкту Жан Моне Модуль та викладачі кафедри педагогіки.

Далі подано презентацію доповіді Н.Ю.  Коханової  на науковому семінарі та фотогалерея засідання.

Презентація семінару