Круглий стіл «Забезпечення якості академічної культури: європейський, національний та інституційний виміри»

Шановні учасники програми Жан Моне Модуль а також всі члени академічної громади Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка!

Запрошуємо Вас до участі у роботі круглого столу, що проводиться в рамках навчального курсу  «Академічна культура дослідника: європейський та національний досвід»

Засідання Круглого столу відбудеться о 14:30 23 травня 2019 року

в ауд. 335

Програма круглого столу «Забезпечення якості академічної культури: європейський, національний та інституційний виміри»

Мета заходу: обмін інформацією /педагогічним досвідом в аспекті формування академічної культури дослідника в освітньому просторі; популяризація результатів наукових досліджень; заохочення молоді до виконання наукових досліджень на засадах академічної доброчесності, сприяння щодо упровадження стандартів академічного письма та публікаційної етики.

Питання для виступів та загальної дискусії

- інновації у докторській підготовці з освітніх/педагогічних наук: український, європейський та світовий досвід;

- академічна культура й етика у вищій освіті: європейський, національний виміри;

- наукова мовна культура; академічне письмо;  архітектоніка різних жанрів наукового дискурсу;

- академічна комунікація: комунікативні стратегії й тактики;

- культура наставництва в українському та європейському університеті;

- менеджмент академічних, освітніх проектів;

- формування основ академічної культури у закладах освіти;

- актуальні проблеми досліджень у галузі лінгвістики, літературознавства, соціальних комунікацій,  інформаційних технологій, професійної освіти.