Круглий стіл «Академічна культура вчителя-дослідника в об'єктиві Нової української школи»

24-25 жовтня 2019 року в межах ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника» було проведено круглий стіл «Академічна культура вчителя-дослідника в об'єктиві Нової української школи» (кер. – проф. Семеног О.М.), на якому було презентовано завдання та досягнення програми Жан Моне Модуль «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» (кер. – проф. Сбруєва А.А.)

На засіданні круглого столу обговорювали питання специфіки академічної культури у світі, в Європейському регіоні, в Україні, що пов’язано із процесами глобалізації, інтернаціоналізації, фундаменталізації, інформатизації, крос-культурності, інновацій; підготовки науково-методичної публікації як засобу сертифікації вчителя-дослідника, академічного письма і академічної комунікації на засадах академічної доброчесності; культури науково-педагогічного наставництва, формування специфічних якостей і європейських цінностей наставництва.

Програма круглого столу